Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt fizika vagy emelt...

Emelt fizika vagy emelt informatika? Esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés
11.óta járok ugye fizika faktra. Azt nem mondanám hogy kiemelkedő lennék vagy ilyesmi mert 3as 4eseim voltak fakton. 10-11.ben jártam infóra is. Pascalt (főleg azt) és C-t tanultam/ismerem, HTML-t, CSS-t még régebben tanultam. BME mérnökinformatikára szeretnék bejutni. És nem tudom hogy fizikából vagy informatikából emeltezzek. Már az is eszembe jutott hogy mindkettőből vagy közép fizika-emelt infó is megfordult a fejemben. A fizikától eléggé félek, de info faktra csak most tudnék visszacsatlakozni és utálom az ilyen szövegszerkesztés meg power point meg hasonlókat. Tudom hogy nekem kéne érezni melyik lenne a jobb, meg átgondolni stb. de tényleg fogalmam sincs mi legyen. Valami tanács vagy ötlet? Tényleg bárminek örülök.
2015. febr. 12. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Felesleges mindkettőből egyet csinálj meg jóra mérnökinfóra az a felvételi hogy matek közép/emelt és vagy fizika közép/emelt vagy infó közép/emelt. Ha meg infós akarsz lenni akkor szerintem egyértelmű. Inkább ha nagyon biztosra akarsz menni ott a matek emelt, azt csinálhatod emelten még.
2015. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!