Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakot ajánlanátok neki?

Milyen szakot ajánlanátok neki?

Figyelt kérdés
A fiamat nagyon sok minden érdekli, főleg a matematika, fizika, biológia, kémia, és informatika, és ezekből nagyon tehetséges is. Mindent képes elsőre megérteni, könnyen megjegyzi a dolgokat, nagyon jó a logikai készsége, és nagyon szereti a kihívásokat, és könnyen le is tudja őket küzdeni, ha elég motivációt kap. Olyan szak érdekelne, ahol nem érezné azt, hogy ez milyen könnyű, mert akkor ellustul és nem végzi el, de mindemellett érdekli is őt. Mivel még nem tudja, hova akar menni, ezért akarok neki szakokat ajánlani, de sajnos nem vagyok annyira jártas ezekben, hogy tudjam melyik szak mennyire nehéz, hogy lehet velük elhelyezkedni itthon, és mennyire jól fizetik, stb. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 4. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
SZTE bionika? Ott igazából minden természettudományból van kóstoló.
2015. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
76%
Vagy egy biológia szakot javasolnék, arra azt mondják, hogy nagyon nehéz. Vagy esetleg valami matekos osztályt, de szerintem ezt talán tőle kéne megkérdezni, hogy úgy mégis melyik érdekli jobban.
2015. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

A bionika szak nehéz? Sokan jelentkeznek rá? Mik a követelmények? Hol lehet vele elhelyezkedni?

Második válaszoló:

Próbáltam többször is, de én nem tudom, pontosan milyen szakok vannak, és ő meg sose mond semmi konkrétat, ő sem tudja hova akar menni, csak ezek azok, amik érdeklik, és lehetőleg olyat keres, ahol minél többre szüksége van. Igyekeztem csökkenő sorrendbe leírni, hogy melyik tárgy mennyire érdekli. Tudnál valami konkrétabbat írni, csak hogy legyen mit említenem neki, hogy ő majd abból választhasson.

2015. febr. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!