Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az előrehozott érettségi...

Az előrehozott érettségi jelentkezési lapomon nem jól adták meg a telefonszámomat. Szóljak vagy ne? Sürgős!

Figyelt kérdés
A telefonszámomnak van valami jelentősége és baj lesz, ha nem szólok? Csak attól félek, hogy akkor meg kifutok a jelentkezési időből. Mert ezt csak hétfőn tudnám megtenni.

2015. febr. 13. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem futsz ki a jelentkezési időből, mert február 15-e munkaszüneti napra esik, ezért a törvény szerint hétfőn is lehet majd intézkedni.

Egyébként meg hívd fel őket telefonon és kérdezd meg.

De majd szólj, mert kíváncsi vagyok.

2015. febr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lapot tegnap kaptam meg, de ma nem tudom visszavinni, csak hétfőn. De ha még ki is lesz javítva, akkor is gáz a helyzet, mivel a alá kell íratni a szülővel is.
2015. febr. 13. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak szóljál, hogy írják át, az nem lényegi eleme a jelentkezésnek, és nem befolyásolja az érvényességet. Ha elhagynád a telefonodat, és újat vennél, akkor mi lenne? Semmi.
2015. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ez volt a probléma, a megoldás: egyszerűen húzd át a jelentkezési lapon a rossz adatot és írd mellé a helyes adatot!

2015. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet az nem annyira lényeges, de javítsd át

inkább

2015. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!