Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elakadtam a Felsőfokú tanulmán...

Elakadtam a Felsőfokú tanulmányok menüpontjánál. Valaki segítene, pls?

Figyelt kérdés

2012-ben elvégeztem 1 aktív félévet a sotén,majd újrafelvételiztem 2014-ben ugyanarra a szakra és megint 1 aktív félévet teljesítettem.

Idén jelentkezek emellett egy másik egyetemre is és elakadtam a kitöltésnél. Ez van írva a felsőfokú tanulmányok menüpontjában:

,,Nyilatkozat felsőoktatási intézmény(ek)ben folytatott tanulmány(ok)ról

Ezeket az adatokat kötelező megadni azon jelentkezőknek, akik felsőoktatási intézmény(ek) felsőoktatási képzésében részt vettek/vesznek."


Itt most külön-külön kell beírnom,hogy mikor kezdtem el az egyetemet?

Szóval 2012 SE és akkor megint 2014 SE,vagy külön is lehet írni?



2015. febr. 13. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy tudom, többet is fel lehet sorolni. Én külön írnám, egyszer 2012 SE, ahol az elhasznált félévek száma 1. Majd megint beírnám, hogy 2014 SE, ahol jelenleg a felhasznált félévek száma 2 (már ha persze az őszi és a mostani tavaszi féléved is aktív). Így logikus.
2015. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!