Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelöljek meg első helyen?...

Mit jelöljek meg első helyen? Társadalmi tanulmányok, vagy osztatlan magyar és történelem tanár? Érvek/Ellenérvek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Társtan. Érv: a lányom is oda jelentkezik, értelmes kérdést bírtál kiírni, jó lenne, ha sok ilyen csoporttársa lenne :)

Ellenérv: én magyaros pedagógus vagyok :))) És ez az érvem a magyar-töri mellett.

2015. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
A kérdés még, hogy akarsz is munkát és fizetést kapni vagy nem? Mert ezek... hát...
2015. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted mindenki úgy választ, hogy mennyit fog keresni? Hála a magasságosnak, nem. Ezért dolgoznak még emberek gyermekotthonokban, kórházakban és iskolákban ...
2015. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És az alapján, hogy el fog e helyezkedni. Azért nem egy olyan bölcsész van aki nem tud elhelyezkedni. Én inkább olyat választottam amivel versenyképes vagyok a munkaerőpiacon.
2015. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha azt tartanám a legfontosabbnak, hogy mennyit fogok keresni, akkor mérnöknek vagy orvosnak mennék.. De egyik sem érdekel,illetve egyik sem az erősségem.

Emelt szinten szeretnék érettségizni magyarból, így csak a "bölcsészág" jöhet szóba.

Tudom, hogy a Társadalmi tanulmányokkal nehezen tudnék elhelyezkedni, és csak akkor éri meg oda menni, ha utána mesterképzésre is jelenetkezem..

Azzal is tisztában vagyok, hogy nem fizetik meg a tanárokat.. Nem csak abból áll a munkájuk, hogy leadják az anyagot és dolgozatot javítanak.. Így, utolsó évben tapasztalom, hogy mennyire lelkiismeretes munka ez.. Velünk együtt készülnek az érettségire és őket is annyira foglalkoztatja a továbbtanulásunk, mint minket, vagy szüleinket. Összetett munka ez, szívesen is csinálnám, csak félek, hogy "elbuknék"..

Se nekem, se a szüleimnek( Ha lenne sem várnám el tőlük) nem lenne pénzünk fizetni, hogy egy másik irányba induljak el..

2015. febr. 7. 13:13
 6/8 A kérdező kommentje:

Mármint úgy másik irányba, hogy a tanári diploma mellé..

Köszönöm a válaszokat.. Igaz még nem sikerült kimásznom a dilemmagödörből, de az idő sürget, az talán kicsit motivál a döntéshozatalban..

2015. febr. 7. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány embert ismersz, aki társtant végzett? Én hármat. Mindhárom már az utolsó félévben elhelyezkedett.
2015. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos én egyet sem, így csak az alapján tudtam véleményt alkotni, amit itt olvasgattam..

Milyen munkakörben tudtak elhelyezkedni? Mesterképzést is végeztek?

2015. febr. 7. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!