Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu-n bankkártyáról...

Felvi.hu-n bankkártyáról utaltunk át, mégis azt írja, hogy tartozásom van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Felvi-n már hitelesítettem az adatlapomat, ki is nyomtattuk,már csak el kell küldeni. A probléma,hogy hét elején küldtük át a 9000 Ft-ot, de mégis azt írja,hogy 9000 hátralékom van.

És még egy kérdés: honnan tudom,hogy elküldtem a jelentkezést?



2015. febr. 14. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig elég szépen feltüntették a lap tetetején és az alján is,de akkor bemásolom:)


A befizetések jóváírása

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az átutalások jóváírása csak a jelentkezési határidőt követően kezdődik meg! Átutalás esetében hosszabb ideig tart a jóváírás folyamata, közvetetten kapjuk meg az adatokat. Az adatok kézhezvétele után frissül a felület is. Mindezek azt eredményezik, hogy az átutalás feldolgozásának kezdete és a felületen is látható jóváírása között hosszabb idő telik el. Fentiekre azért szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy amennyiben a befizetés, illetve a jelentkezési határidő után még nem látja ennek eredményét, akkor aggodalomra nincsen oka. Amennyiben valamit egyeztetni szükséges, akkor feltétlenül felvesszük az érintettekkel a kapcsolatot.

Az átutalás indításának határideje megegyezik a jelentkezési határidővel. Tehát a fentiek értelmében az nem jelent gondot, ha maga a jóváírás eddig az időpontig nem történik meg. Vagyis a hitelesítési folyamat megkezdéséhez nem kell a jóváírást megvárnia, az attól függetlenül megtörténhet (azaz nyomtatható a hitelesítő adatlap, vagy indítható az Ügyfélkapun keresztül történő hitelesítés).


Szóval nyugi!

2015. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem számláról utaltál??? (gyanítom, de, csak a fogalmakkal nem vagy tisztában...)
2015. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, de akkor is honnan tudják,hogy jelentkeztem?

Igen,számlát akartam írni,csak tök ideges vagyok :D

2015. febr. 14. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindennap van 8 ilyen kérdés, lehet hogy még nyáron is azt fogja írni, hogy tartozásod van, de attól függetlenül nincs semmi probléma, csak lassú a rendszer.
2015. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azzal,hogy hitelesítetted az adatlapod tudják,hogy jelentkeztél. Én pl ügyfélkapu által hitelesítettem :)
2015. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huhh :) akkor megnyugodtam :) Köszönöm :)
2015. febr. 14. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
De fel kell tölteni a bizonylatot az átutalásról.
2015. febr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt feltöltöttem :)
2015. febr. 16. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!