Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8db szaktanári után mi jön?

8db szaktanári után mi jön?

Figyelt kérdés

Hello.

Nemtudom hogy, de sikerult fel ev alatt osszehoznom 8db szaktanarit.

2osztalyfonokit(ezt a kigyult szaktanarik miatt[harom szaktanari=egy o.foi.])

Es egy igazgatoi szobelim is van(ajtobetoresert).

Valaki leirja nekem az egeszet?


2015. febr. 15. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ezután sztem fegyelmi, és lehet hogy el is tanácsolnak...
2015. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt az iskola házirendje határozza meg. Nem tudom milyen iskolába jársz, de én már régen kicsaptalak volna.


Az iskola látszólagos színvonalából adódóan 8. szaktanári után jön egy 9. szaktanári + egy osztályfőnöki (+ egy intő)...ha szerencséd van, és az iskola még ezt is képes lenyelni, akkor nem fog semmi se történni. Ha még sincs szerencséd, és az iskola vezetősége belátja, hogy ez így nem mehet tovább, mert ettől azért különbnek tartják magukat, akkor fegyelmi tárgyalás a villában maradásodról.

2015. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes amúgy, hogy a hozzád hasonlók sose tudják hogy hozzák össze...nekem egész iskolás éveim alatt 1 szaktanárim és pár évvel később 1 osztályfőnökim volt (úgy, hogy egyiknél se én voltam a hibás) és tisztán emlékszek rá.
2015. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezután az igazgatói intő, utána az igazgatói rovó jön. Fegyelmi majd akkor, ha mondjuk belejavítottál az osztálynaplóba vagy elgáncsoltad a tanárt. Nem fognak kirúgni.
2015. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15-öt sikerult osszeszedni év-végére,bár ez tavaly volt :D
2016. jan. 14. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!