Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi-n regisztráltam és...

Felvi-n regisztráltam és befizettem a regisztrációs díjat, de meggondoltam magam, ha a 'Felhasználó törlése'-t választom, akkor visszakaphatom a regisztrációs díjat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen regisztrációs díjat fizettél be?! Én csak a 9000ft jelentkezési díjat fizettem be,más regisztrációs díjról én nem tudok.
2015. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is annyit fizettem be!
2015. febr. 15. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaaj nemtudom énis ezen agyalok.
2015. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ott van a díj befizetése alatt hogy nem adják vissza, lehet el kellett volna olvasni..
2015. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Feketén-fehéren le van írva, hogy nem kapod vissza. És nem "regisztrációs díj"... :)
2015. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Le van írva hogy nem kapod vissza,buktad.
2015. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan izé ez, hogy már több mint fél évvel előrejelentkezni kell. Miért nem ér rá nyáron?? :-S
2015. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Mert akkor nem nagyon tudnál szeptembertől egyetemre menni. Ez egy nagyon hosszú folyamat, hónapokig tart, mire mindent feldolgoznak azért kell most elkezdi, hogy már tudják kik a jelentkezők és mindenkit felvigyenek az adatbázisba. Tudniuk kell melyik egyetemet milyen sorrendben jelöltek be, mennyien vannak egy adott szakra jelentkezőnek ami majd a ponthatárhúzásnál kell. Nyáron jön pluszba a mindenféle dokumentum feltöltése, ellenőrzése, pontok kialakítása stb... ezt nem tudnák megcsinálni úgy, hogy június végéig van az érettségi szóbeli része és akkor időt kell hagyni amíg mindenki feltölti még az érettségit és a bizit. Sajnos ilyen mennyiségű adat feldolgozása nem egy hét.


Amúgy kérdező ott van, hogy nem fizetnek vissza pénzt, előbb el kéne olvasni a dolgokat és utána fizetni. Mert ez így elég felelőtlen.

2015. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahan,szóval a jelentkezési díjat mondott. Azt bizony nem kapod vissza,de elég jól feltüntették (ezt is).
2015. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!