Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvi-n jelentkezés visszavoná...

Felvi-n jelentkezés visszavonás, visszakaphatom a regisztrációs díjat?

Figyelt kérdés
Visszavontam minden jelentkezésem, mert inkább keresztfélévre akarok menni, visszakaphatom a regisztrációs díjat amit az elején kellett befizetni? Valami 9000 ft volt azt hiszem..

2013. jún. 26. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. a regisztrációs díjat sose sehonnan nem kapod vissza, ez egy garancia számukra.
2013. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A befizetett felvételi eljárási díj visszaigényelhető, amennyiben a jelentkező:

a) legkésőbb a jelentkezési határidő lejártáig visszavonja felvételi jelentkezési kérelmét;

b) elkésett felvételi kérelme elutasításra kerül;

c) a meghatározott felvételi eljárási díjnál magasabb összeget fizetett be, a különbözet erejéig;

d) nem nyújtott be felvételi jelentkezési kérelmet.


Nem igényelheted vissza sajnos.

2013. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor bukta
2013. jún. 26. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:

miért akartál keresztfélévre menni?


azon meghírdetett szakok nagyából nem is indulnak, mivel keresztféléves.

2013. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem értem a kérdésed. Most szeptemberi kezdésre jelentkeztem egy bizonyos egyetemre. Viszont eldöntöttem, hogy végül nem arra az egyetemre akarok menni. Mire ezt eldöntöttem már késő volt. Azért akarok jelentkezni keresztfélévre egy másik egyetemre. Pótfelvételi kizárva, mert idegennyelvű felvételi vizsga van a másik egyetemen, amihez még szükségem van pár hónapra hogy felkészüljek.
2013. jún. 26. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:

azt írtam:


oké hogy jelentkezel keresztfélévre de a meghirdetett képzések több mint a fele nem fog indulni.


azaz ne lepődj meg, ha nem indul csoport ott, ahova jelentkeztél.

2013. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Odatelefonáltam az egyetemre és megkérdeztem. Azt mondták indul. És megnéztem a most februárit is hogy mik indultak, és most is indult az a szak.
2013. jún. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!