Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek voltak az iskolátokban...

Nektek voltak az iskolátokban olyanok hogy kötelező táborok? Ti elmentetek ezekre annak ellenére h kötelező? Én soha nem mentem, rikácsolt is a diri rendesen, de nem érdekelt. :D 24f

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 23:26
 1/5 anonim válasza:
kötelező ? nem volt olyan,tábor volt,de kötelező semmi,ezt hogy lehet kötelezővé tenni ?
2015. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Ha valami "kötelező",akkor ott engem el is vesztettek.
2015. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt, és szokás szerint berúgtunk, csajoztunk. Óóó, azok a szép középiskolai évek.
2015. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyetemi terepgyakok királyak voltak eddig :)
2015. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetemi terepgyakorlat... konkrétan az egész éved azon múlott.

Középsuliban is volt szakmai tábor. Én elmentem, mert az kovácsolt össze az osztálytársakkal. És osztályzás is volt.


Meg voltak még a gólyatábor illetve az osztálykirándulás.

Osztálykirándulásra utolsó két évben már nem mentem. Megszerveztem az utat, lefoglaltam mindent, csakhogy nekem legyen egy szabad hosszú hétvégém. Őket meg elküldtem kirándulni.

Viszont rikácsolni nem rikácsoltak érte, mert volt orvosi igazolásom.

2015. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!