Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha rendesen szopik a babám...

Ha rendesen szopik a babám aki lassan 3 hetes, akkor is "kötelező" azért fejnem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen kiszívja nem kell,de ha marad benne tej és lefejed elkerülheted a mellgyulladást és ha teljesen ki van ürítve több tej termelődik majd.
2008. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 7 hónapos, még mindig CSAK szopizik, de még sosem fejtem..
2008. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat vaciláltam ezen, mikor a kezdeti mellfeszülések elmúltak. Aztán úgy döntöttem, hogy amíg nem fáj, és van elég tejem, nem fejek. Nekem szerintem sosem szívja ki teljesen, mert mindig jön a mellemből tej, de így sem fáj, nem gyulladt be. Ha érzek kis csomót-mert figyelem rendszeresen- akkor azt kimaszírozom, és mindig sikerült is. ÚGy gondoltam, ha beállt a kereslet kínálat, sőt több is van mint kéne, akkor miért fejjek? ..

Viszont néha belegondolok abba, hogy ha bármi lenne, elmegy a tejem, akkor a hűtőben lenne lefelyt tej, amivel még akár hónapokat is ki lehet húzni Ű(így járt szomszédom is).

Szerintem gondold ezeket végig, és dönts belátásod szerint.

De nem, nem kötelező fejni.

2008. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 6 hós és én sem fejtem soha
2008. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!