Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap lesz a német nyelvu...

Holnap lesz a német nyelvu felvételemin de egy szot se tudok németül! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Angolos vagyok ezt csak azért jelöltük be hogy igy nagyobbesély lgyen a bejutásra.Mut csináljak?rgyáltalàn menjek be?mit mondjak nekik?
2015. febr. 17. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy azt gondoltad, hogy ez az angol vizsga...
2015. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ezt:

Hallo..Ich kann kein Deutsch..

2015. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:DDD


Majd holnap számolj be légyszi, hogy mi történt.

2015. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt találtuk ki h elmosnom h nem tudok nemetul de ha felvesznek beiratkozok egy intenziv nyelvkurzusra.
2015. febr. 17. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehát hogy hírdették meg az osztályt? Haladó vagy kezdő németnek? Ha haladónak, akkor semmi esélyed. Ha van kezdő is, akkor felvehetnek az adott tagozatra. De ezt kicsit előbb kellett volna megérdeklődni az iskolától.
2015. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megvolt német szobelim! Elmesélem hogy történt:

Bemegyek mondom gutentag.Gondoltam az lesz az első kérdés mi a nevem ezért azt mondtam ich bin vagy mi xy.És itt befuladt.Megmondtam h kit álltatok semmit nem tudok németül.És viszlát.Ennyi volt:D

2015. febr. 18. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:
:DDD
2015. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!