Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lekéstem az egyetemre jelentke...

Lekéstem az egyetemre jelentkezési határidőt a felvin? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Lényegében bent vannak az adataim, 1 felvételi hely is be van írva, csak a dokumentumok hiányoznak (amiket pedig később lehetne pótolni), viszont a fizetés még nem történt meg, márpedig úgy látom arra is a Feb. 15 határidő vonatkozik. Akkor most mi van? Lehet valamilyen módon utólag jelentkezni, vagy ez mindenképpen éves csúszást jelent?

2015. febr. 17. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Fúha:/ Szerintem hívd fel a felvi irodáját vagy menj be, nagyon segítőkészek. Nekem anno sikerült úgy utalnom, hogy nem voltak az adatok a megjegyzésben, egy kérvénnyel meg lehetett oldani. Mondjuk elég para, mert tényleg arra van ez a határidő, de talán van valamilyen kiskapu. Az biztos, hogy ott pontosabb választ fogsz kapni, mint itt.
2015. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

[link]

Az első mondat vastagon szedve, ugye a gyengébbek kedvéért is.

2015. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Az eduline nem hatóság, hanem egy internetes újság. Nem ők a döntéshozók. Ettől függetlenül nem érdemes nagyon reménykedni, de egy próbát megér.
2015. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pótfelvételizhetsz majd nyár végén, de akkor nem hirdetnek meg helyeket mindegyik szakon, és csak fizetős képzésekre jelentkezhetsz. Mást nem tudsz tenni, egy apróságon buktad az egészet, tanulj belőle.
2015. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pótfelvételi, vagy jövőre újra.

Közben viszont hasznosan töltheted az időt, ha nyelvvizsgázol, vagy emeltszintűzöl valamiből.

Ha már felsőfokú nyelvvizsgád van angolból és kitűnőre érettségiztél mindenből, a felvételihez szükséges tárgyakból emeltszintűn is, akkor csinálj egy második nyelvvizsgát vagy szerezz jogosítványt. :-)

2015. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk a felelős tanár mesélte, hogy két éve volt egy lány, aki ugyanígy járt, csak azzal a különbséggel, hogy Ő azt hitte, hogy majd akkor kell fizetni mikor felvesznek vagy érettségi eredmények feltöltésekor, vagy fogalmunk sincs mit gondolt :D és valamikor májusban döbbentek rá, hogy nem fizetett, felhívta az Oktatási Hivatalt, és utólag simán utalhatta a pénzt, nem volt belőle nagy baj, úgyhogy szerintem próbálkozz! :)
2015. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!