Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8. osztályos vagyok és ma a...

8. osztályos vagyok és ma a történelem tanárom azt mondta, hogy én nem kaphatok 8-os bizonyítványt, mert a hetedik osztályom nem általános iskolai hanem gimnáziumi?

Figyelt kérdés
A hetedik osztályt egy gimiben jártam,de visszajöttem egy sima általánosba,mert úgy döntöttem,hogy közgazdasági suliba szeretnék menni,de attól felek,hogy most nem lesz bizonyítványom. Állítólag valami különbözetit kell írnom,de azt se tudom,hogy most ez hogy megy. Kell az a bizonyítvány.. Már fel vettek a suliba is. Most mi lesz velem?

2015. febr. 21. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Osztályzó vagy szintkülönbözeti vizsga.
2015. febr. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem a tanárodtól kérdezed meg, miből és hogyan kell vizsgáznod?
2015. febr. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Ha gimnáziumban végezted a hetediket, az pont ugyanolyan jó, mint az általános. Az lehet, hogy más volt a tananyag, és emiatt különbözeti vizsgát kell tenned, mert ott másképp osztják be, és még nem tanultad az általános iskolai hetedikes történelmet. Erről az igazgatónak rendelkeznie kellett akkor, amikor felvett téged az általánosba. Ha nem írt elő különbözeti vizsgát a felvételkor, akkor nincs semmi teendő.
2015. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul 7-es anyagokat vettünk,magyar kivételével,de csak ötösöm van belőle. Nem mondtak semmit se akkor ezt most mondta a tanár,de igazságtalanságnak tartom h a többiek akik mind rosszabb tanulók nlam kaphatnak bizonyítványt,én meg kitanulom a belemet,hogy jó legyek erre szivatnak..
2015. febr. 21. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi. Beszélj az osztályfőnököddel, ha kell, akkor a szüleid is beszéljenek vele, meg az igazgatóval is. Az van, amit leírtam fent.
2015. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a segítséget:) anyum hétfőn felhívja az ofomet és beszél vele :) de tényleg szólhattak volna mikor beiratkoztam ráadásul egy tanár vett fel nem is az igazgató.
2015. febr. 21. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkit az igazgató vesz fel egy iskolába, legfeljebb te nem találkoztál vele személyesen. De az ő aláírása van rajta.
2015. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy o vesz fel,de mai napig nem találkoztam vele egyszer se..
2015. febr. 21. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!