Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kisképzőben elfogadják a...

Csak egy Jack gazda kérdése:

A kisképzőben elfogadják a manga tipusú rajzot (nem másolom fejből)?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert a Jaschik Álmosba is beadtam, a jelentkezési lapot és ott azt mondták ne vigyek be mangát. viszont ott nincs animáció és mozgókép szak.

2015. febr. 21. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nehogy vigyel, kb az a legalja az egesznek es nem vall professzionalitasra. Vigyel be portret,aktot,kockologiat, barmit ami perspektivaban van.
2015. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Igen, ne nagyon vigyél be manga stílusú rajzokat. Az az igazság, hogy nem szeretik. Pont azért, mert ez egy séma és az egyéni hangodra lesznek kíváncsiak.
2015. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
De hogy ha a mangát, mint japán képregényt tekintjük, szerintem ez jó, ha viszel be rövidebb hosszúságú kis képregényt. De el kell rugaszkodnod az alap manga sémáktól, valami sajátot bele kell tenned. Domináljon a te kifejezés módod, kreálj olyan karaktereket, amik kevésbé hasonlítanak a manga szereplőkre. ragadj ki a manga, mint képregény "stílus" elemeiből. tehát nem a kinézetre értem, hanem, ami megkülönbözteti a nyugati képregények sajátosságaitól.
2015. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Változó a vélemény. Nekem volt, ahol a realisztikusba hajló mangarajzaimat megdicsérték, hogy már csak egy kicsit több egyénit kéne beleadni, máshol meg közölték, hogy tanuljak elölről rajzolni, mert ez így lókukit sem ér.

Általánosságban sajnos nem szokták díjazni :/

2015. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Manga rajzokat nem érdemes bevinni! Nem nézik jó szemmel, de a túl sok kockologia-csendéletet sem! Az ott helybe készítünk, így érdemes otthoni kreatív feladatot bevinni!
2015. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!