Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy diplomás ápoló?

Mennyit keres egy diplomás ápoló?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben végzek az iskolával, egészségügyi szakon, azon gondolkodok hogy szeretnék továbbtanulni gyermekápoló csecsemőgondozó szakon, csak nem tudom hogy érdemes e, vagy menjek más szakra.
2015. febr. 21. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A csecsemőgondozó mióta diplomás képzés? Ápolás és betegellátás szak ad diplomát. Magyarországon pedig nem érdemes tanulni, főleg nem ápolónak. Ha külföld a cél, akkor nagyon megéri, itthon pedig mehetsz 100 ezerért ágytálazni.
2015. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Németországban pl. nettó 2000 euró pótlékok nélkül.
2015. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik osztályon dolgozik. Vannak olyan helyek, mint pl. az intenzívek, ahol akár a 200 ezret is elérheti a havi fizu, de ezzel szemben egy belgyógyon örül a 100-120-nak is...
2015. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy a Debreceni Egyetemen van ilyen szak
2015. márc. 13. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak ott, hanem Pesten, Győrben, Pécsett, Szegeden is. Én a SOTE-t / PTE-t javaslom, de a debreceni sem rossz.
2015. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Debrecen van a legközelebb hozzám, azért gondolkoztam azon. Köszönöm a választ
2015. márc. 31. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!