Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítene megfogalmazni...

Valaki segítene megfogalmazni a levelemet?

Figyelt kérdés

Ezt az e-mailt kaptam a felvitől:

"A hitelesítések beérkezéséről a feldolgozást követően valamennyi e-jelentkezőt e-mailben értesítünk, a beérkezést követő három-négy munkanapon belül. Kérjük, folyamatosan kísérje figyelemmel a postafiókjába érkező leveleket, illetve az e-felvételi felületét. Amennyiben a fenti időn túl nem látja a felületen a hitelesítési státusz változását, illetve nem érkezik a hitelesítés eredményéről szóló tájékoztató e-mail, akkor vegye fel a kapcsolatot Ügyfélszolgálatunkkal az info@felvi.hu e-mail címen, vagy telefonon a +36-1-477-3131 telefonszámon."


Már február 13-án feladtam postán a hitelesítő adatlapot, ezt szeretném nekik megírni, illetve hogy most mi a teendő.


2015. febr. 22. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az email központilag ment ki a felvételizők azon részéhez, akik nem ügyfélkapun keresztül hitelesítettek. Mivel még lenne időd a postára adással (február 23), csak jóval azután veszik számba, hogy kiknek a levele érkezett meg. Ne aggódj, ezt a levelet az is megkapta, aki kb. a jelentkezés első hetében elküldte.
2015. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Ezt írja valahol a felvi.hu is?

2015. febr. 22. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!