Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megcsinálom az angol emelt...

Ha megcsinálom az angol emelt és a magyar emelt érettségit 45%-ra akkor ugye kapok érte 50-50 plusz pontot, és emellé még jár a 2X 28 pont ( ezt egy táblázatból vettem,45% után elvileg 28 pontot ér a vizsga) vagy itt csak a plusz pontok kapom meg?

Figyelt kérdés
Illetve az lenne a másik kérdésem,hogy diszkalkulia gyanús vagyok azt hiszem,vagy legalább is valami tanulási problémám biztos van,lehet hogy csak koncentráció zavar.Már kiskoromban is mondták a szüleimnek de ők csak legyintettek.Most szeretném megcsináltatni a tesztet,már elmúltam 18.így mindenhol fizetni kell érte?
2015. febr. 27. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megkapod az 50-50 pluszpontot, de csak akkor ha ezek felvételi tárgyak, és abból viszed a pontot. (Nyilván ha ez csak az egyikre igaz, akkor arra kapod meg.)


A 2-szer 28 pont alatt mire gondolsz? Nyelvvizsgára vagy mire? Mert ezt nem tudtam értelmezni, hogy miért járna.

2015. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
te valamit csúnyán elnéztél.
2015. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha angol emeltet beszámíttatod, nem kapsz 28 nyelvvizsgapontot, a másik 28 pont amit leírtál pedig teljesen értelmetlen.


Emelt érettségiért max 100 pontot kapsz, 50-50 pontot; ha az angol emeltet beszámíttatod, nem kapsz nyelvvizsgáért külön pontot.

2015. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
na de a középfokhoz 60% kell, az alatt csak alapfokot ad az emelt érettségi, azért meg akkor se járna plusz, ha nem ez lenne az érettségi tágya
2015. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudok róla hogy nem kapok a nyelvvizsgáért majd pontot...erről szó sem volt..ezért kérdezem a 2X28 pontot..mivel ha eléred a 45%-ot akkor emiatt adnak 28 pontot az 50 plusz ponton felül. [link]
2015. febr. 28. 19:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg megcsináltam már a középszintű angolt tavaly ötösre.nyáron nyelvvizsgázom és ősszel fogok emeltezni.A nyelvvizsga majd a diploma meg munka miatt kell az emelt angol meg a pontok miatt mert azért többet kapok mint a nyelvvizsgáért.
2015. febr. 28. 19:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt hol találtad? Mert ez szerintem kb. 100 évvel ezelőtti tájékoztató lehet. Szóval totál hatálytalan már...
2015. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ez az! Ezt honnan sikerült most előbányásznod? Ezer éve elavult. Ezek a számok nem is hasonlítanak a ma érvényes számokra. És semmilyen 28-at nem kapsz az 50 mellé. Mellesleg, ha biztos vagy benne, hogy meg tudod 60%-ra csinálni az emeltet, akkor értelmetlen még nyelvvizsgát is tenni egy vagon pénzért, mert a kettő ugyanaz.
2015. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmiféle 28 pontot nem kapsz az 50 mellé. Illene hiteles up-to-date forrásokat olvasnod.
2015. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Talán azért mert nem lehet már hiteles forrásokat találni,honnan tudjam hogy mi a friss és mi nem ? mindenhol mást írnak,ezt nem lehet követni..
2015. márc. 2. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!