Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azért vonnak le pontot a...

Azért vonnak le pontot a felvételi fogalmazásban, ha több lett mint 12 mondat? ÉS azért ha áthúztam a hibás szót, vagy kimaradt véletlenül egy szó és a többi szó felé írtam?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 22:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ez tanárfüggő.Mennyivel lett több,mint 12 mondat?Föléirással nincs baj,max kevesebb pontot kapsz külalakra.
2015. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
felvételiről van szó. ott meg többen is átnézik. az oktatási hivatalban. szóval nem lehet tanárfüggő
2015. jan. 17. 22:24
 3/13 A kérdező kommentje:

külalak összesen 1 pont. meg amúgy se írok valami szépen. bár a suliba azt mondják hogy szép de fogalmazásban picivel próbáltam írni (azért nem annyira pici hogy ne lehessen elolvasni xd). és ha nagyobbal írok akor sokkal szebb

nem volt azért annyira sokkal több :D az ki se fért volna xd

2015. jan. 17. 22:27
 4/13 A kérdező kommentje:
ja és ezt nem tanárok javítják ki :)
2015. jan. 17. 22:27
 5/13 anonim válasza:
első vagyok:D én is Irtam ma felvételit,én úgy tudom,hogy azok a tanárok javítják ki,akik abban az iskolában tanítanak,elmész a megadott idpőpontban megnézni,hogy hány pontosat irtál,megmutatják a feladatlapot is,aztán indenkiét elküldik Győrbe,ahol az egészet kiértékelik,vagyis itt döntik el,hogy felvesznek-e a megjelölt iskolákba.
2015. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy javítja az Oktatási Hivatal, ezt etették meg veletek. És Győrben se értékelik, az adott iskola pontozza, és nem fog levonni azért, mert több, egész egyszerűen nem fogják a mondatokat számolni, mert nem pocsékolják arra az idejüket. És természetesen nem vonnak le azért, mert áthúztál vagy föléírtál, mért: a te iskoládban levonnak?
2015. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
54%
Szerintem nem vonnak le pontot, ha többet írsz, mint 12 mondat. Mondjuk azért nem éri meg többet írni, mert akkor nagyobb az esélye, hogy legyen helyesírási vagy nyelvhelyességi hibád, amiért viszont pontlevonás jár.
2015. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért,amiért több mondatot írtál,nem jár pontlevonás (sőt,a felvételiben nincs pontlevonás,csak 0 pont),viszon külalakra kaphatsz miatta kevesebb pontot!
2015. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és a felvételidet annak a sulinak a tanárai javítják,ahol írtad :)
2015. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

jaj bocsi :D akkor én tudtam rosszul elnézést :)

viszont gondolom nem tanárfüggő mert többen is átnézik valamint a felvételinél bizonyára szigorú szabályok szerint javítanak

2015. jan. 18. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!