Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a többszöri...

Mi van akkor ha a többszöri tárgyfelvétel díját nem, vagy késve fizetem?

Figyelt kérdés
Van egy tárgyam ami nem sikerült, persze felvettem megint, de ugye mindenkinek vannak anyagi gondjai, mi van akkor ha ezt nem tudom időre befizetni?

2015. márc. 2. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem engednek vizsgazni.

Nalunk legalabbis ez volt. Amig volt valamilyen tartozasod (uv, tandij, targyfalvetel stb) addig nem tudtal vizsgara jelentkezni, ergo vizsgazni.

2015. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, addig nem vehetsz fel vizsgát amíg tartozásod van. Tehát még elvileg a félév végéig is elhúzhatod. Nekem úgy rémlik, hogy lenne büntetés/kamat a késve fizetésre. De én is volt amikor szimplán elfelejtettem befizetni egy kisebb összeget és nem kaptam rá esmmi extra költséget
2015. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül nálatok?
2015. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan drága ?
2015. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!