Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem köteles elfogadni az...

Nem köteles elfogadni az osztályfőnököm a nyomtatott orvosi igazolást?

Figyelt kérdés
Nemrég azt a tájékoztatást kaptuk az iskolában, hogy csak a tájékoztatóban lehet hozni orvosi igazolást, nyomtatottat nem kötelesek elfogadni. Ez igaz?

2015. márc. 3. 10:43
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Ha azt a tájékoztatást kaptátok. akkor igaz. Megszabhatja az iskola, hogy milyen formában fogadja el az orvosi igazolásokat. Gondolom sok volt a hamis, géppel gyártott.
2015. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

dehogy szabhatja meg! majd biztos azzal fog tökölni az orvos h a drága osztfőnök éppen milyen formátumban és milyen színnel kéri az igazolást. az ész megáll. te csak vidd nyugodtan amid van, el kell fogadnia (persze ha nem hamis). nekem is előre gyártott igazolásaim vannak tonnákkal, én csak a dátumot írom rá, az adatokat a páciens tölti ki. nehogy már ilyen adminisztratív baromsággal foglalkozzak már az értékes időben.

sztal sztem ha igaz, ha nem, jogellenes. az iskola ugyan nem szabhatja meg h egy eü-szolg milyen formátumban adjon igazolást.

2015. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!