Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodási és menedzsment?

Gazdálkodási és menedzsment?

Figyelt kérdés

Véleményt szeretnék kérni gazdálkodási és menedzsment szakokról. Nehézségét tekintve, mellette kb. mennyi szabadidő lenne? Tudom ez attól függ, hogy milyen könnyen tanulom meg a dolgokat, épp ezért hozzá teszem, hogy nem olyan könnyen, de nem kell órákat kotlanom a tanulni való felett. Matekot szeretem, megtudom érteni és tanulni, ha jól van leadva az anyag. Átlagom jelen esetben 4,2 körül lehet, jó dolgozatokat szoktam írni. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, akik hasonló helyzetben voltak, azoknak hogy ment?

A másik, hogy az EDUTUS főiskola tetszett meg nagyon, szeretnék ott továbbtanulni, valaki jár(t) ide?

A harmadik, hogy (ha jól tudom közgazdász végzettségem lenne) el lehet helyezkedni egyáltalán ebben a munkakőrben?



2015. márc. 4. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:

"Nehézségét tekintve"

Emberfüggő, van matek. Nyilván nem annyi, mint egy mérnöki szakon, de sík hülye matekosok kihullanak: valszám, analízis, stat 1-2, opkut és társai. A magolós tantárgyakhoz mint a gazdjog meg kitartás kell a seggeléshez. (bár hallottam, hogy corvinuson kijelenti a tanár, hogy önöket úgysem érdekli a jog mert közgazdászok, és van egy kamu vizsga.. máshol meg szarrá szopatják az embereket ezzel a tárggyal)

"EDUTUS főiskola tetszett meg nagyon"

Konkrétan az egyik legalacsonyabb presztízsű főiskola pesten, ha van egy kis eszed, és már úgy is fizetősre mész akkor BME, BGF, esetleg ha van annyi pontod akkor Corvinus.

"el lehet helyezkedni egyáltalán ebben a munkakőrben?"

Milyen munkakörben? Nem írtál semmilyen munkakört. A szakkal amúgy el lehet helyezkedni üzleti elemzőként, kontrollerként stb. csak ne az edutuson végezd, bár a mesterszak igencsak ajánlott manapság.

2017. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!