Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért késik Klebensberg...

Miért késik Klebensberg szakiskolai ösztöndíj?

Figyelt kérdés
A debreceni tankerülethez tartozik az iskolám és nem tudom hogy mi az oka amiért késik az ösztöndíj. Eddig mindig x hónap 28-án utalták az előző havi ösztöndíjat és ha hétvégére esett akkor előbbi napon, szóval már múlthét pénteken kellett volna utalniuk. Szerdán felhívtam a körzeti tankerületet és azt mondták hogy a napokban utalják, de nem utalták és attól félek hogy nem is fogják mostanában. Ha valaki tud valami konkrét információt legyen szíves írja már le :)

2015. márc. 8. 13:14
 1/1 anonim válasza:
Több oldalon is olvasni lehet(ett) hogy azért késik a Klik a hiányszakmát tanulók ösztöndíjjával,mert nincs pénzük + elég nagy adósságban vannak. Ugyan úgy mint te, én is ösztöndíjjas szakmán vagyok,és ugyan úgy meg kell kapnom az ösztöndíjt minden hó 28.-ig,mint neked. Nálunk mondjuk a Kliket a K.Zs váltotta fel,és ők utalják a pénzt. Ha jól tudom,akkor ha nem érkezik meg a határidőn belül,akkor az akkor kapott összegnek min. az 50x kell kapnod a csúszás miatt.
2015. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!