Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen érzésed volt az iskola...

Milyen érzésed volt az iskola befejezése után?

Figyelt kérdés
miután leérettségiztél és elballagtál és már nem kellett többet iskolába járnod ?
2015. márc. 9. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel egyetemre mentem, ezert kellett meg 5 evig...
2015. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetemre mentem. Azért nagyon örültem, hogy végre megszabadultam a gimis osztályomtól.
2015. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetemre mentem ezért még kellett.5 és fél év volt.Jó érzést volt,kellett a környezetváltozás meg az önállósodás.
2015. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leginkább reménykedtem. Egyetemre készültem és abban hittem, hogy ott majd jobb lesz, nem tömik értelmetlen dolgokkal a fejünket, végre foglalkozhatok azzal, ami érdekel és lesz lehetőség az önálló munkára, nem csak a "beseggeled-visszaböfögöd-ötös" hozzáállással fogok találkozni.
2015. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Soha nem éreztem olyan felszabadultnak magam mint a szóbeli érettségi után, utána az érettségi osztó már csak a levezetés volt. Amolyan jóleső izgatottság volt bennem napokig a semmi iránt. Végre a kezembe vehettem a könyveket, csináltam ezt-azt, és hatalmas érzés volt nem iskolát kezdeni szeptemberben!

Hozzáteszem ÉN szerettem iskolába járni! Kitűnő tanuló voltam, nem reszketve jártam be, hogy jajj milyen jegyet kapok ha kihívnak felelni, vagy ilyesmi. Mégis jó érzés volt, hogy ennek is vége lett.

Néha hiányzik, elgondolkodok, hogy nem e kéne elmenni egyetemre vagy ilyesmi, de kérdem én minek? Van egy szakmám is, jó munkám van, jó helyen, és jóformán (mivel a munkám is megengedi) folyton azzal foglalkozhatok amit szeretek (könyveket írok). Ha most elhúznám a belem még pár évet egyetemre-főiskolára, akkor megint nem lenne időm arra amit szeretek :) Így bár néha vissza vágyok az iskolapadba, mert hajt valami teljesítési kényszer, mindig lebeszélem magam róla. Ha nagyon tanulni akarok valamit, leülök valami nyelvkönyvvel, hátha ragad rám valami :)


Életem legjobb nyara volt!

2015. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) en nagyon várom hogy vége legyen . Persze megyek majd egyetemre es azt fogom tanulni amit nagyok szeretek :)
2015. márc. 9. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!