Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt olyan, aki Angliában...

Van itt olyan, aki Angliában fejezte be a középiskolát? Vagy esetleg aki tud erről bővebb infóval szolgálni?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon foglalkoztat ez a dolog. Szakközepes vagyok, most megyek 10.-be, de jövő nyártól lehetséges lenne, hogy kint fejezem be a sulit. Olvastam már itt sok mindent, hogy pl. a kinti érettségit itt már egy jó képességű nyolcadikos is simán letudná tenni, mert annyira nevetséges. Nem tudom igazából. Lehet rossz döntés lenne. Viszont nyelvtanulás szempontjából meg nem. Valamint még az is érdekelne, hogy gondolom Angliában is vannak ingyenes középsulik, nem csak fizetősök, igaz? Szerintetek? Megbánnám, ha érettségi előtt lépnék le erről a lepratelepről? Mert hát sajnos már az lett ebből az országból...

#Anglia #oktatás #külföldi oktatás #iskola befejezése külföldön
2012. aug. 16. 19:36
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyan erre vagyok kíváncsi. Én 0.-at végeztem gimnáziumban és ha úgy vesszük az az évet amit idén szeptemberben kezdek (10.) az az első évem (9.). Utána mennék ki angliába. Én is írtam ki kérdést, de nekem se válaszolnak. Nemtudom, hogy hova vennének fel 8 általánossal +1 rendes meg egy előkészítős évvel. Lehet, hogy a szükséges vizsgák nélkül sehova. Ugyanazon a véleményen vagyok mint te. Egy csomó mindent beírtam a keresőbe, de semmi. Csak akik kint élnek azok tudnak erről többet mondani. Viszont ha egyedül szeretnél kimenni érdemes megnézned ezt az oldalt, bár itt nagyrészt fizetős sulik vannak: [link]

2012. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!