Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? (Matekmatika)

Tudnátok segíteni? (Matekmatika)

Figyelt kérdés

Két két éve érettségiztem, nem tanultam tovább, de most emelt matekra készülök és nem tudok feladatokat megoldani. Egy kiegészítő tankönyv alapjan venném sorba az anyagot. Elméletben meg is értettem az eddigieket, de az alkalmazás nem megy. Ugye vannak interneten típusfeladatok, meg hozzá megoldások, de az olvasás utáni megértés, hogy miként kell megoldani, sosem volt az erősségem, videókból meg sajnos nincs túl sok jó, ami van, az meg többnyire elméleti, vagy kevés hasonló feladat található benne (és nem tudok tőlük kérdezni). Keresek valakit, akinek van érzéke a magyarázáshoz és a fejében van a fősulis belépő szintű matek rendesen, illetve szokott unatkozni (esetleg még kedve is van segíteni). Az online kapcsolattartás is tökéletes lenne.


Tudom, hogy manapság semmit nem adnak ingyen, de próba szerencse :-). Ha bárkinek van ötlete/tudna segíteni ezen kívül, azt is szívesen fogadom.


(Alapvetően gyorsan tanulok és elég kb. kétszer elmagyarázni valamit, mert a memóriám is szerencsére rendesen működik, úgyhogy talán nem vagyok teljesen reménytelen eset.)



2015. márc. 10. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mérnök/matematikus/fizikus egyetemi hallgatóknál próbálkozz, szoktak korrepetálni, olcsóbban, mint egy magántanár
2015. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(Ásít)

Kezdjük a differenciálegyenletekkel vagy a mátrixokkal?

2015. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!