Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat kérdőív kitöltésé...

Szakdolgozat kérdőív kitöltését, lehet sürgetni?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy lassan halad a kérdőívem kitöltése. Mindössze 10-12 perc a kitöltése és Face-en megosztottam több helyen is az ismerőseim körében.


Miként lehetne még több kitöltőt toborozni?



2015. márc. 10. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Kérd meg az ismerőseid, hogy osszák meg ők is, tegyék ki az ő egyetemi csoportjukba is. De pl eladós facebook csoportokba is állandóan posztolgatnak ilyeneket.
2015. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából már ezt megtettem, de még mindig kevés a kitöltő :S
2015. márc. 10. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kérdőív pont nevű facebook csoport, oda tedd ki, az kifejezetten arra szakosodott, hogy másokkal megoszthasd a kérdőívedet. Ezen kívül egyébként lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodni a papír alapú kitöltetésen is, hogyha szükséges, de persze attól is függ, hogy a célcsoportodat kik alkotják.
2015. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A célcsoportom a 18 év feletti 3 hónapnál hosszabb stabil munkahellyel rendelkező fölnőttek.


De köszi a csoport tippet. Meglesem.

2015. márc. 10. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem itt is megpróbálhatsz segítséget kérni a kitöltéshez, a megfelelő kategóriában kiírva a kérdést.
2015. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitölteném én is szívesen hogy segítsek, előző voltam.
2015. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kitöltöm ha gondolod. 21 vagyok és lassan egy éves folyamatos munkaviszonyom van.
2015. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Őszintén szólva a 10-12 perc nagyon sok. Néha, ha kitöltök ilyet, akkor csak olyanoknak állok neki, amiken látszik, hogy hogy állok a kitöltéssel (tehát van alul egy csík, ami mutatja, hogy 5-ből 3 oldallal megvagyok már, vagy valami hasonló), tovább fontos, hogy 1-2 percnél ne tartson tovább. Régebben párszor belefutottam ebbe, hogy már 10 perce töltöm, de azt sem látom, hogy hol a vége. Ezt jobb elkerülni.
2015. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!