Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki elmondaná ezek mikor/ho...

Valaki elmondaná ezek mikor/hogyan vannak? Eléggé érdekel, és szeretném őket megtudni.

Figyelt kérdés

Mikor kapjuk meg a felvételi értesítőt?

Hogyan néz ki egy fellebbezés, azt milyen indokkal lehet?

Szóbelin mi számít? - Már voltam, csak, hogy ugye mit ronthattam el, stb.

Aki fellebezett, azt minden esetben felveszik?

Egy utolsó, ami nem olyan fontos: Akinek már van középfokú nyelvvizsgája, és alapból két tanítási nyelvű iskolába járt, azt "automatikusan" felveszik?


Elézést, ha hülyeség, de nagyon izgulok... :c



2015. márc. 10. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Április 22-24. kapjuk meg a felvételi értesítőt.

Bármilyen indokkal lehet fellebbezni, vagy elfogadják, vagy nem (szóval NEM minden esetben fogadják el). Általában olyannal lehet, hogy csak 1-2 hellyel maradtál le róla, ide jár a tesód, a szóbelin/írásbelin beteg voltál, ezért rontottad el stb.

A szóbelin fogalmam sincs mi számít. Én azt hittem, szimpatikusnak tűntem, erre ma kiderült, hogy a 80 pontos max szóbeliből kaptam össz. 66-ot o.O ://

Nem, nem veszik fel azt automatikusan, akinek van középfokú nyelvvizsgája, és kéttanos iskolába járt... Most szerinted ha egy ilyen személy ír egy 49 pontos központit, máris járhat az ország legjobb gimijébe? XD Nem.

2015. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ ^^

Attól, hogy szimpatikus voltam-e tényleg nagyon félek, mert elég sokan nem bírnak azért, mert olyan "nagyképű vagyok" pedig nem erről van szó, csak csendes vagyok... Bár a szóbelin igyekeztem nyitott, és olyan "normális" lenni.

2015. márc. 10. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdtél el dicsekedni, hogy ilyen-olyan versenyt nyertél, ezed és ezed van otthon, akkor biztos nem volt gond :)
2015. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!