Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha valamiből emelt érettsé...

Hogyha valamiből emelt érettségit csinálok, akkor azt beírhatják úgy is mint ha középszintűbe csináltam volna?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, az a baj. Ha emeltet csinálsz, akkor az a bizonyítványodban ott lesz.
2015. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy írhatják, hivatalos okiratban nem szokás hazudni. De mért lenne az neked jó?
2015. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az emelt és a középszintű érettségi százalékfelosztásában nincs különbség?


Mit tudom én emelten 30% a kettes közepen meg 20%-ék?

ez most egy teljesen kitalált példa...


csak mert azért jött ez a kérdés mert minthogyha valamelyik tanárom említette volna, hogy ha emeltezel és már tudod a %-ot akkor automatikusan megkérdezik hogy emeltbe vagy középbe írják e be...

2015. márc. 13. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyet nem mondhatott a tanárod. Akkor választhatsz, hogy melyik jegy kerüljön a bizonyítványba és melyik egy külön tanúsítványra, ha van egy előrehozott közeped meg egy szintemelőd. De akkor se változtatják meg a szintet a beíráskor.

A ponthatárok különböznek, de pont fordítva, mint a te példádban: az emeltnél alacsonyabbak. Ez meglehetősen logikus, hiszen az emelt nehezebb. De a kettes mindkettőnél 25.

2015. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. arra emlékszek hogy előtte az előrehozott éretségiről is beszéltünk... szoval akkor valószínű az amit mondasz...
2015. márc. 13. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!