Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskola kell a stewardes...

Sz.Fruzsina kérdése:

Milyen iskola kell a stewardess-nek? (Bővebb információ lent)

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.osztályos úgy néz ki,hogy a sipkai-ba szakiskolába,Eladónak,Zay-ba,egészség ügyre felvesznek ezeken gondolkozom,hogy melyikre menjek a sipkai az 3 év,a zay pedig 4 és a sipkay nem ad éretségit ezért,ha a sipkay-ba megyek a 3 éven felül még+2rv éretségi,de én stewardess szeretnék lenni? Mit tegyek,ha ezt az iskolát elvégzem utánna lehetek még stewardess?

2015. márc. 13. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyelvekkel hogy állsz? Elsősorban az határozza meg, hogy lesz-e egyáltalán esélyed.
2015. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, nem középiskolában képzik őket, menj ahova akarsz.
2015. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Angolt 2.-os kormom óta tanulok kezdő szinten,és a közép iskola után hová kell mennem tanulni? (Előre is köszönöm a válaszokat.)
2015. márc. 14. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elobb magyarul tanulj meg mert ez a szoveg rohadt ertelmetlen. Utana angolul felsofokon es egy masik nyelven is. Olyan helyre menj ami ad erettsegit pl egy atlag gimi es aztan egy fosulira ahol stewardessnek tanulhatsz.
2015. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!