Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Stewardess szeretnék lenni!...

Stewardess szeretnék lenni! Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok most fogok érettségizni..Illetve más fel év múlva. Stewardess szeretnék lenni.

Már kb 6 éve ez az egyik álmom.

Nagyon szeretem az idegen nyelvet főleg az angolt,épp ezért most fogok márciusban ha minden jól megy előre hozott érettségit tenni belőle,és aztán utána pedig 1 évem lesz a nyelvvizsgára.

Tudom mennyire strapás lehet ez a munka és nagyjából tisztában vagyok a követelményekkel is és mindennel,de örülnék ha valaki aki mélyebben benne van ezekben a dolgokban azért tudna nekem pár "jótanácsot" adni.Nagyon sokat gondolkodtam már hogy minek tanuljak tovább de egyszerűen semmi nem érdekel ezen kívül és a nyelvérzékemen kívül semmi más erősségem nincs amire lehetne alapozni bármit...

Szóval tudna valaki bármilyen tanácsot adni ezzel a munkával kapcsolatban?

Köszi előre!

18/L


2014. nov. 24. 15:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
rossz kategória bocsi
2014. nov. 24. 15:40
 2/18 A kérdező kommentje:

Illetve azt szeretném még kérdezni hogy a szabálytalan fogsor az mennyire ront az esélyeimen?

Vagyis nem szabálytalan mert amúgy szép szimmetrikus formája van és nincs "vámpírfogam" :)) csak nagyon kicsit kiáll.De tényleg picit csak

2014. nov. 24. 15:43
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
kuldj magadrol kepet stewardess ruhaban, es velemenyezem :)
2014. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
légyszi értelmes válaszokat...
2014. nov. 24. 15:57
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Hát, nézd, ahhoz, hogy komolyan is vegyenek, már most kellene minimum két nyelven beszélned - az angolon kívül, mert az ebben a körben már nem igazán számít idegennyelvnek. Szóval, ha ezt akarod, akkor én a helyedben most idén emeltet tennék angolból előrehozottan, hogy abból meglegyen a nyelvvizsgád, és jövő évben tudj a következő nyelvre koncentrálni.
2014. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%

Nyelvvizsga alatt remelem nem a kozepfokut erted, mert az semmire se eleg...


Egy felso, es egy masik nyelv kozep a minimum aminek mar most meg kene lenni.

2014. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen arra gondoltam én is..Csak arra azért felkéne készülni

Időm meg már sajnos nincs rá.

De miért így csökken az esélyem hogy 18 évesen nincs nyelvvizsgám? :O

Én úgy gondoltam hogy jövőre egyszerre 2 nyelvet tanulnék magántanárral és akkor egyszerre a nyelvvizsga. Mert németet én 11 évig tanultam heti 5 órában vagy volt hogy többen mert tesi és nyelvtagozatos osztályba jártam általánosban.

A nyelv az nekem megy azt hamar letudnám,csak most így származik bármiféle hátrányom hogy a nyelvvizsgáim nincsenek meg még?

2014. nov. 24. 16:07
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
felvilágosítanék pár embert, hogy a repülőkön nem 18 évesek az utaskísérők. tehát még bőven van időd megtanulni a nyelveket. szerintem egyébként fapadosra elég az angol. én nem úgy vettem észre, hogy annyira kennék-vágnák a nyelveket, és angolból sincsenek annyira topon.
2014. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

Repültél már? Ha nem, akkor irány, vedd meg a legolcsóbb repjegyet valahova egy hosszú hétvégére. Minél szarabb az idő, annál jobb. Legalább megérzed, hogy milyen móka tud ez lenni... Van aki szarul lesz, másnak a füle fáj, nem való ez mindenkinek.

Nálam az viszi a pálmát, amikor nem tudott leszállni azonnal a gép, ezért nekiállt körözni a reptér felett és még a szél is dobálta kicsit. Én általában jól bírom az ilyet, de 20 perc után igen szarul voltam.

2014. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

nekem nincs bajom az ilyen dolgokkal :)

Vagyis eddig nem vettem még észre magamon

2014. nov. 24. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!