Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyszeruen nem tudom eldonteni...

Egyszeruen nem tudom eldonteni, hogy merjek-e jelentkezni a debreceni egyetemre az orvosira. Sokan biztatnak de felek hogy nem tudnam vegigcsinalni. Mennyire nehez?

Figyelt kérdés
Merjek-e, jelentkezni, az, orvosira?
2015. márc. 14. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretnéd, érdekel és van benned kitartás hogy végigcsináld, akkor jelentkezz
2015. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre csak te tudhatod a választ.

Mesélhet bárki a saját élményeiről, de az az ő képességeihez van mérve, számodra nem biztos hogy releváns lesz. Csak abban az esetben tudhatod meg, hogy képes vagy-e rá, ha belevágsz!

Ha úgy érzed, az orvoslás az, ami a leginkább érdekel, másként nem tudod elképzelni magad és képes vagy lemondani viszonylag sok szabadidődről(ami azért elviselhető mennyiségű, ha jó memóriával és logikával rendelkezel), akkor próbáld meg!

Én is fogorvosira jelentkeztem idén és félek tőle, vajon megfelelek-e, de mindenképpen adnom kell egy esélyt a dolognak. Több orvosira járó ismerősöm is van, akik már túl vannak az első 2 éven és még mindig nem hiszik el, hogy eddig sikeresen eljutottak...kell hozzá szerencse és kitartás, ezek közül pedig te csak a kitartásodat tudod biztosítani, a többi majd menet közben kiderül!

2015. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat en ugy gondolom hogy lenne bennem annyi kitartas, csak nagyon felek:D
2015. márc. 14. 21:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen en is fogorvosira szeretnek jelentkezni es nagyon atgondolom es koszonom a kommeneteket:)
2015. márc. 14. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
A #2-nek tökéletesen igaza van! Adj magadnak egy esélyt! Csak azért félsz, mert bizonytalan vagy abban, hogy mi vár rád. Az első évben kiderül úgyis, hogy miről szól az egész, és ha úgy látod, hogy nem neked való, akkor válthatsz. De meg sem próbálod, lehet, hogy később soha többé nem lesz rá lehetőséged...
2015. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!