Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Újbudai...

Mi a véleményetek a Újbudai Széchenyi István gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 17:38
 1/2 anonim válasza:
Én voltam ott nyílt napon és szóbelizni. Szerintem eléggé nyomi iskola, nekem legalábbis annak tűnt akkor. Szerencse hogy nem oda vettek fel, médiára jelentkeztem. Azért mielőtt megjelölöd menj el megnézni. Egyébként a hangulat olyan családias volt, szóval aki arra vágyik az nyugodtan menjen oda, én nem azt kerestem.
2015. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Menekülj, borzalmas... az oktatás színvonala tragédia... persze az érettségin így vagy úgy de megpróbálnak majd átrugdosni, hogy ne tűnjön fel, hogy semmit nem tanítottak 4 év alatt. A jó tanárok időben felismerik a bajt és elmennek, ha meg növelni szeretnék az iskola színvonalát és kiállnak a diákok mellett akkor meg egyszerűen elbocsájtják őket. Lyukas órát becsöngetés után kb 30 perccel jelentik be, amikor már úgyis egyértelmű. Van olyan tanár aki a heti 5 órájából csak 2őn jelenik meg... azon is 20 perc késéssel...(érettségi tantárgy) van aki csak mesél egész órán és olyan színvonalasan nyugtató hangja van, hogy szinte küzdesz az elemek ellen,hogy véletlenül se aludj el. Ha mégse bírod kinyitva tartani a szemeidet az se igazán tűnik fel neki.(teljesen beleéli magát a mesélésbe, témák: homokosok, trianon tananyagtól függetlenül) 4 év alatt 3 angol tanár. Jó teljesítmény mi???!! Jelzem, hogy csak a tesi tanár vitt minket végig... 3 évig emelt matekot oktattak :D és csodálkoztak, hogy az osztály 3/4-e segg hülye matekból :) persze utolsó évben összeszedtek minket (örök hála érte a tanárnőnek). Mit is mesélhetnék még??? Média tagozaton 2 évig csak filmeket néztünk, majd tanár váltás után bele a mély vízben (de ez kívételesen jót tett nekünk).

Dolgozatok... nos... írtó jó érzékük van a tanároknak h hetente számonkérjenek persze ugyan azon a napon... Dolgozatok kíjavítása heteket vesz ígénybe. és 2 hét után is azt a választ kaptuk rendszeresen, hogy a fele már kész van, ami egy 30 fős osztálynál teljesítmény, de mi egy kicsivel többen voltunk mint egy tucat... Kisérettségi javítása ugyan ez... Nem is tudom, a közösség elfogadható meg szerettem, de az oktatás... ha az életben haladni szeretnél akkor máshova menj.

2015. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!