Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem szeretem ezt az iskolát,...

Nem szeretem ezt az iskolát, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok van még 2 évem de nem szeretem! Nem elcseszni akarom az életemet én szeretnék tanulni de nem ezt! 14 évesen fiatal voltam és elcsesztem a döntést! OKJ-s tanfolyamra szeretnék menni! Apának nem merem elmondani mert mindig azzal jön, hogy ha elkezdted fejezd be! Szerintem olyat nem érdemes csinálni amit nem szeretünk! Szerintetek?

2015. márc. 18. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van, ha elkezdted fejezd be.
2015. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

" Szerintem olyat nem érdemes csinálni amit nem szeretünk! "


Ja igen: az eletben gyakran olyasmit csinalunk, amit nem szeretunk...

2015. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha utálom a szakmát akkor még is minek? Úgy se fogok ebben dolgozni soha!
2015. márc. 18. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Üljetek össze apáddal. Az nem jó, ha az ember olyanra van kényszerítve, amit nem szeret, mert azt akkor megtanulni sem fogja. Másrészt az is igaz, hogy kidobott idő, ha most másra váltasz. Valami középutat kellene választani. Sajnos az OKJ tanfolyamok tapasztalatom szerint szinte semmit nem érnek, nem ad igazi "szakmai" tudást.
2015. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
velem is ez volt végig is csináltam a sulit aztán soha nem fogom hasznáélni azt a végzettségem..ennyi ..elpazaroltam én is 4 évet a semmibe...szúval szerintem hagyd ott és csináld amit szeretnél
2015. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hagyd ott azt a sulit, és menj máshova szerintem is. Nem sokára már nagykorú vagy, önálló döntéseket hozhatsz.
2015. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem meg törődj bele, mert 17 évesen nem azt csinálsz amit akarsz! És amúgy ha szabad megkérdezni akkor milyen szakmát választottál? Vagy az is egy megoldás ha faktot váltasz! :)
2015. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
előző vagyok.. utóirat: az életben sok olyat tanulsz/tanulunk amit semmire nem fogunk/fogsz használni az életben!
2015. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!