Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Autószerelő szakmám megvan....

Pazza kérdése:

Autószerelő szakmám megvan. Még tanulok technikusnak De nem tudom mi lesz velem ha elvégzem az iskolát! MIT TEGYEK? SZERETEM AZ AUTÓKAT!

Figyelt kérdés

#AUTÓSZERELŐ
2013. dec. 16. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is autószerelőnek tanulok, igaz még csak az első évet járom.

Apám is autószerelő, Ő így kezdte:

Suli kész.

Keresett egy közelében lévő műhelyt, ahol dolgozott és tapasztalatot szerezett. Kb 15 évet dolgozott egy helyen.

Utánna nyitott egy saját műhelyt, itt a háznál, majd egy gumis műhelyt is.

Ehhez persze elég sok pénz kell és nagy befektetés, de ha tényleg jól szerelsz, kedves vagy az ügyfelekhez, akkor hamar visszajön a pénz.

Miután faterom saját vállalkozást indított 3-szor annyit keres.


Neked is valami tapasztalatot kell szerezned, hogy utánna tovább tudj lépni, és folyton fejlesztened kell a tudásod is.


Nekem szerencsére már így 15 évesen, mondhatni, megvan az állásom.

De csak akkor dolgozhatok ott, ha jól elvégzem a sulit és teljesen komolyan is gondolom.

2013. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Autószerelőnek tanultam, de nem szerettem egy helyben lenni. Letettem a hívatásos jogsit és elmentem kamionosnak. Azóta járom Európát, Portugáliától-Angliáig, már majdnem minden országban voltam.

Havi 350-400 ezer megvan, oszt jónapot!


Javaslom, kövesd a példámat!

2014. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

autószerelőnek tanulsz? 15 évesen....


18 évesnek kell lenni vagy érettséginek kell meglenni,hogy elindulhass a szakmában

2014. febr. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!