Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire figyeljek, ha jogi...

Misi90715 kérdése:

Mire figyeljek, ha jogi diplomát szeretnék szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos nagyon le vagyok maradva tanulmányilag (25 éves vagyok) mert csak most tudtam elkezdeni az érettségit. Esti tagozaton 3 év alatt lesz meg de nem szeretnék itt megállni. Van egy tervem amihez tartani szeretném magam és éppen ezért érettségi után jogi diplomát szeretnék szerezni. Milyen kilátásaim vannak? Esetleg le kéne mondanom erről? Törekvő típusú vagyok. Ha kell 0-24ben görnyedek a könyvek felett, hogy megtanuljam az anyagot és kifejezetten szeretek tanulni. Köszönöm a segítséget! (Megvan az oka, hogy miért most ülök vissza az iskola padba, kérném a válaszadókat, hogy ne erről kezdjenek el beszélni. Köszönöm!) (25/f)


2015. márc. 21. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok sikert, de nem világos, most mire is vársz választ.
2015. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!