Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulás gép előtt, és még...

Tanulás gép előtt, és még bizit is kapok, lehetcséges?

Figyelt kérdés

tudtok olyan Államilag elismert tanfolyamról,mi szakmát ad,és itthon is a netten is elvégezhető,csak vizsgára kell elmenni?

jelenleg itthon vagyok gyeden,és szeretném kihasználni avval,hogy tanulok.

Érettségim van,és jó lenne szakmát is szerezni,de utazgatni nem tudok sajna,max ha vizsgázni kell.

köszönöm válaszaitokat előre is...



#tanulás #oktatás #OKJ #lehetőség #internetes oktatás..
2015. márc. 25. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges*

Neten*

azzal*

2015. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De melyik oktatási szervnél jelenkezek?
2015. márc. 25. 16:04
 3/4 anonim válasza:

szio én is ezen vagyok épp gyesen vagyok egy honapon belül aakrok elkezdeni tanulni


levelezön


adok egy linket én itt kezdem


[link]


tessék

2015. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj utolsó, de ez a képzés nem sokat ér. Szociális képzési területből egyedül a szociális szakgondozó, illetve a szociális gondozó és ápoló az, ami használható valamire. Nagyon sok szociális végzettségű ismerősöm tanul másnak, legtöbbször ápolónak. Persze ha ezt akarod elvégezni, szíved joga. Rengeteg olyan képzés van, ami heti 1 napot igényel és jobban jár vele az ember.
2015. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!