Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kreszt, hogy most újították...

A kreszt, hogy most újították új programot is csináltak hozzá?

Figyelt kérdés
Most szeretném elkezdeni a kreszt és nekem még csak a régi program van meg a 2010es van most újabb gyakorló program ? amiben az új kérdések és válaszok vannak benne ?
2015. márc. 27. 18:09
 1/2 anonim válasza:

Pár napja vizsgáztam kreszből (sikeresen :) (B kat.)


Nincs újabb gyakorló program egyelőre, de a régit nyugodtan lehet használni. A vizsgán a program ugyanúgy néz ki, mint a régi, csak a kérdésbankot bővítették. A képes feladatokon mostmár nem Dacia van, stb.

A szakoe.hu-n gyakorolhatsz ezekkel a kérdésekkel is (ingyen regisztrálhatsz ide).

Én egyébként e-learning-ben csináltam a kreszt (Etitan), két két alatt letudtam plusz még két hetet vártam a vizsgára. Így is egy hónap alatt megvolt a kresz.

2015. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mostmár van hozzá új program,de a vizsga nehezebb.az új cd-n 3max4 válaszlehetőség van.a vizsgán 5-4 persze egy egy könnyebbnél igen/nem is van de nem ez a jellemző.illetve az új cd-n a kérdéssorokban sok kérdés ismétlődik.Én elolvastam az új könyvet +szakoen gyakoroltam (ott olyan mint a vizsgán,igaz mindig találsz új kérdést de egy idő után rááll az agyad szerintem és kilogikázod) sok sikert!:)
2015. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!