Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazságtalannak érzem, amit...

Igazságtalannak érzem, amit ma vizsgán csináltak a vizsgáztatók. Jogos szerintetek? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ez az utolsó vizsgám, rengeteget készültem rá és vártam, hogy letudjam. 2 tételt kellett húzni, elég jókat sikerült. Mind a kettőből szinte mindent tudtam, viszont nagyon apró dolgokon leragadt a vizsgáztató, és elkezdett kérdezgetni. Nagy nehezen sikerült jó választ adnom ezekre is, erre elkezdte az egész tételsor kérdezését. Mindenbe belekérdezett, csak arra koncentrált amit nem tudtam, végén már annyira belement a részletekbe, hogy válaszolni se tudtam. 50 percig feleltem, mire közölte, hogy látja, hogy sokat tanultam de vissza kell mennem, mert ez így egyes. Nagyon szíven szúr a dolog, hiszen a 2 tételt tökéletesen elmondtam, és nem igazán értem, hogy mért kaptam egyest. Míg mások más vizsgáztatónál max 10 percig óriási segítségeket kapnak. Szerintetek nekem kéne jobban összeszednem magam? Vagy ez szimplán balszerencse volt és beleestem egy buktató keretbe? Tudom hülyeségnek hangzik ez a kijelentés, de rajtam kívül még 3 emberrel így szúrtak ki, hogy addig kérdezgették az egészből, amíg már nem tudott válaszolni... Most kedvtelen vagyok, sajnos a környezetemen vezettem le a feszültséget és nem igazán javul az állapot.
2015. jan. 22. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg így volt, akkor nagyon durva, megértem a csalódottságod! Én sosem futottam ilyenbe, pedig rengeteget vizsgáztam már életemben... Nem is tudom, szívesen meghallgatnék egy-két tanút, vagy a másik oldalt, mert ez így hihetetlen számomra, bár köztudottan vannak nagyon szem*ét vizsgáztatók. De sajnálom, hogy így jártál!!
2015. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad főleg ha újra el lehet menni de amúgy van amikor azt hiszed mindent leírtál/elmondtál de a vázlatot megnézi az ember látja, hogy volt ott még.
2015. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyetem, akkor az ilyen, így jártál. Ha valami okj vizsga, akkor az kiba szás.
2015. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyetem
2015. jan. 22. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen akkor szokott történni, amikor a vizsgáztató számára egyértelművé válik, hogy nem látod át a témát és az anyagot egészében, vagy rájön, hogy magoltál. Hiába tudtad a két tételt, ha nem érted a nagy egész képet! Önmagában az, hogy vissza tudsz böfögni egy tételt nem ér semmit.
2015. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember beszámolója alapján ezt nem lehet megítélni. Lehet, hogy igazad van, és tényleg igazságtalan volt, de mi nem voltunk ott, mikor feleltél. Az is lehet, hogy teljesen jogos volt, mert fontos dolgokat nem tudtál.


Én is azon szerencsések közé tartozom (de lekopogom, mert még van hátra pár vizsga), akikkel még olyan igazán nagy igazságtalanság nem történt.

Olyan volt már, hogy szerintem hülyeség miatt 4-est adott valaki 5-ös helyett, miközben más, aki szerintem a 2-est sem érdemelte volna meg, 5-öst kapott. De olyan, hogy rendesen felkszültem, tudtam mindent és megbuktam, na olyan nem.

2015. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!