Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 25 évesen lehet még valakiből...

25 évesen lehet még valakiből rendőr?

Figyelt kérdés
Mindig érdekelt ,de valahogy, anno nem azt választottam
2015. márc. 28. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz de utána 5év múlva kb idegroncs leszel, Eggyik baratom is ilyen!
2015. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem sajnos már nem.

25 évesen már Csak Chuck norris lehetsz!

2015. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát az én barátom most szerel le 3 éve rendőr gyerekkorától kezdve ez volt az álma... A húsz éve ebben a szakmában dolgozó kollégája az allig negyven négyzetméteres albin és hifijén kívűl se kutyája se macskája monoton az egész egy idő után besokalnak ,nem becsülik meg az embert sem emberileg sem pedig anyagiakban. Megvan a szépsége de az elenyésző a sok szar mellet sajnos!
2015. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne légy rendőr ahelyett tanulj nyelvet !
2015. márc. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Szerintem már nincs is maximum korlát.
2015. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Felsőfokú német érettségim van.

Illetve társalgási szinten beszélek angolul.

Nem itthon (Magyarországon érdekel),csak úgy összesen,hogy van-e rá lehetőség,mert jelenleg 7 éve élek Németországban,s 4 éve működik a vállalkozásom,illetve tavaly októberben jutottam el oda,hogy alkalmazottakat vehetek fel,mint képzőkből diákokat gyakorlatra .

Viszont engem már az autófényezés nem érdekel,már csak azért csinálom,mert valamit muszáj ,de úgy érzem muszáj váltanom is.

2015. márc. 29. 09:27
 7/10 anonim ***** válasza:
6 os gondolom akkor ilyen idealista beállítottságú emberke vagy akit nem érdekel a pénz ? ezért mennél rendőrnek ? mert gondolom most fényévekkel jobban keresel mint itthon rendőrként fogsz.
2015. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
illetve *kérdező :DD
2015. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor felejtsd el a rendőrséget.
2015. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
rendészeti szakközépbe mehetsz még
2015. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!