Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A MOME textil tervező BA...

A MOME textil tervező BA szakon milyen az élet?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok:

- milyenek az órák?

- mennyi óra van egy héten?

- milyenek a követelmények?

- milyen a vizsgarendszer? ( gondolok ilyesmire, hogy félévi, évvégi vizsga)

- mennyit lehet hiányozni?

- milyenek az emberek?

- mennyire lehet boldogulni a BA, illetve MA diplomákkal?


Ez csak pár kérdés, de ha még valami eszetekbe jutn a és megosztanátok velem, örömmel fogadnám.



2015. márc. 30. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Momera jarok de nem textil szakra. nem jó! sokkal többnek mutatja magát mint ami valójában és ha nem akarsz alkalmazkodni ez elcseszett nagyratörő bauhaus életükhöz, ha nem gondolod magad mindenki felett állónak és nem befolyásos a családod, nem fogod ott magad jól érezni.


Életem legrosszabb döntése volt, hogy egy normális egyetemről átjelentkeztem a mome-ra.

AMúgy meg mióta nem magyar iparművészeti egyetem a neve, azóta egy burkolt magániskola lett, ahol csak megtűrik a "beszivárgott" államilag támogatott hallgatókat azok között, akik a drága előkészítőket fizetve apuanyu kapcsolatával lettek beintézve oda. Nézz utána moholy-nagy származásának. (zsxidó volt)

2015. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!