Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy bajba vagyok. Nem tudom...

Nagy bajba vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy hova menjek tovább egyetemre, milyen szakra, még azt sem tudom, hogy mit szeretnék. Valami tipp, hogyan döntsek? Vagy, hogyan kezdjek neki.

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta az az álmom, hogy játék tervező leszek, de mivel Romániában lakom ezért ez alapból kiütve..

2015. febr. 4. 23:46
 1/2 anonim válasza:

Kb. én is ilyen helyzetben vagyok...

Gondolkozz el rajta, hogy mi érdekel, mik az erősségeid, hobbiaid, hol tudnád őket felhasználni. Ha ez nem megy, akkor legalább zárj ki néhány dolgot, amihez biztos nem értenél, például gyenge kommunikáciős készséggel ne menj olyasvalamire, aminek köze van a médiához.

Itt van egy önismereti teszt, ha érdekel, töltsd ki (vannak ennél rövidebbek is ugyanott).

[link]

2015. febr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pályaválasztási tanácsadó van felétek? Próbálj meg eggyel beszélni.

Játéktervezői munkát meg lehet közelíteni mindenféle művészeti oldalról. Bármelyik szakhoz van tehetséged, grafikus, szobrász, stb?

Ja, és a Showder Clubos Kőhalmi Zoltánnak van egy jó poénja a játéktervezőkről:)

2015. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!