Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetemen az 1. év...

Orvosi egyetemen az 1. év után tényleg kell gyakorlatra menni?

Figyelt kérdés
Ha menni kell, akkor ott mit kell csinálni? Mi az , amit akkor már tudnak csinálni?

2015. ápr. 1. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg. 1 hónap ápolástani gyakorlat. Ha konkrétan a Semmelweis érdekel, akkor ajánlom a sotepedia.hu-t! (De szerintem a többi orvosin is hasonló lehet a nyári gyak.)
2015. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, kell. Az, hogy mit csinálhatsz, az attól függ, hova mész és mennyire rendesek az orvosok.

Nővéri feladatok ellátása mellett ált. mindenhol engednek vért venni, branült szúrni, nézhetsz műtéteket, sok helyen asszisztálni is engednek.

2015. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy hónapig sz.rt almoltam a betegek alól. :-D
2015. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez tetszik, hogy már az első év után szúrtok branült, vesztek vért stb....Ezeket hogyan tanuljátok?
2015. ápr. 1. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmutatják a kórházban, ahol a gyakorlatot csinálod.:)
2015. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelni

kell -

2018. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menni kell 1., 3. és 4. év után is. (Ötödév után meg kb. rögtön jön a hatod...) A Semmelweis (vagy bármelyik orvosi) honlapján megtalálod, hogy pontosan mi a tematika. Én sok vérnyomást mértem, injekcióztam, ételt osztottam, ágytálaztam és néztem mindenféle beavatkozást, ahova elengedett a főnővér, aki nagyon utálta a hallgatókat... :D
2018. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!