Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki levelezo kepzesen tanul...

Aki levelezo kepzesen tanul egyetemen vagy foiskolan es mellette dolgozik is az hogyan tud elmenni gyakorlatra?

Figyelt kérdés
En 6 oraban dolgozom 6-tol delig. Nyaro,n szeretnek gyakorlatra menni egy szallodaba ahol 8orat kell vallalni. Bevallaljam ezt munka mellett?Lehet ezt birni? Ha most nem megyek nem tudom hogy lesz gyakorlatom es hogy talalok igy masik allat...*bocsanat a helyesirasrrt telefonrol irok*
2012. febr. 25. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem akik pl turizmust tanulnak és mellette dolgoznak is, azok turizmus területén dolgoznak, ezért ezt elfogadják gyakorlatnak
2012. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mikor jelentkeztem fősulira ezt megbeszéltem a munkahelyemen a főnökömmel és a kollégáimmal is, hogy ez nekem mivel járna. Mindenki biztatott, hogy menjek, így mindig rugalmasan,műszakcserével, vagy szabadsággal megoldottuk ha suliba vagy gyakorlatra kellett mennem. Hosszabb gyakorlati időre fizetetlen szabit vettem ki.
2012. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is szállodában dolgozom ,de nem azon a területen. Oké ,hogy eltudnám intézni ,hogy meg legyen a papír, de szeretnék tényleges gyakorlatot is szerezni..csak ,hogy megérné-e napi 14 órát melózni úgy hogy akkor másra nem lesz időm több hónapig..
2012. febr. 25. 20:48
 4/6 A kérdező kommentje:
A jelenlegi munkahelyemen már így is annyit kértem - szabadnapokat suli miatt és szó nélkül úgy osztottak be ahogy kértem- szóval már nem nagyon akarok kérni illetve így is nehezen lehet megoldani a helyettesítést ,mert kevesen vagyunk :/
2012. febr. 25. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Hű, nálunk a levelezősöknek nem kell gyakorlatot csinálniuk.

(műszaki terület)

2012. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Nekünk sem most kellene, de most van a legtöbb időm rá. Később,ha 8 órában fogok dolgozni akkor esélyem sincs..gyakorlatot szeretnék szerezni ..magam miatt! - Ha csak sulihoz kellene akkor megtudnám oldani a jelenlegi munkahelyemen ,hogy írjanak nekem egy papírt.. Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 27. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!