Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki jártas a Kölcsey...

Valaki jártas a Kölcsey Ferenc Gimnázium gólyatáboráról? Érdemes menni, és, hogy milyen?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:
És esetleg aki oda jár az tudna nekem olyat mondani, hogy mennyivel vették fel, meg hanyadik helyen állt és, hogy melyik tagozatra jár? :)
2015. ápr. 1. 21:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a gólyatábor, 2014-ben augusztus elején volt. Jók a programok, semmi szivatás (max. egy éjszakai ébresztő)
2015. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!:)2 éve felvételiztem, 159. helyről kerültem be a francia kéttanra. A gólyatábort ne hagyd ki, hatalmas élmény. Tényleg nem szivatós, az ismerkedésen van a hangsúly.:)
2015. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A statisztikákkal kapcsolatban, ha kíváncsi vagy, melyik tagozatra jutott be hanyadik helyről az utolsó, írj privátot! :)


Nos, én nem oda járok, de voltam nyílt napon, és volt ilyen diákönkörmányzatos előadás a gólyatáborról + közösségről, és ez nekem nagyon tetszett :) Rengeteg dolgot meséltek. Először is, hogy van évfolyamcsoport, amikor az évfolyamoddal barátkozol, és osztálycsoport, mikor az osztályoddal. Ez azért van, hogy minél több barátod legyen, minél több osztályból. Mindegyik osztálynak lesz egy mentora, aki kiküszöböli a klikkesedéseket, és segít a problémamegoldásban. Mindenféle közösség-összehozó programok vannak a gólyatáborban. Abszolút érdemes menni szerintem :D Kár kihagyni. Még a legvisszahúzódóbb gyerek is talál barátot itt szerintem :D Ha gondolod, van a Kölcsey oldalán egy videó a táborról, bár gondolom láttad már :)

2015. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha van ismerősöd/barátod, akit szintén felvettek, nem lehettek együtt a táborban, mert ez pont azért van, hogy minél több új embert ismerj meg :D
2015. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)
2015. ápr. 3. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!