Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem megyek el...

Enikő :D kérdése:

Mi van akkor ha nem megyek el egy szóbeli felvételire? (Debrecen, Medgyessy Ferenc)

Figyelt kérdés
tegnap kaptam levelet én meg barátnőm,hogy holnap (2015.febr.19.) szóbeli felvételi lesz rajz szakra de nem akarok menni,mivel nincsenek megfelelő eszközeim,se felkészülni nem tudtam a fogalmakra.

#felvételi #szóbeli #nemtudokmenni
2015. febr. 18. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem vesznek fel, ennyi.
2015. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ezenkívül a bizottság is meg az utánad jövők is fölöslegesen fognak esetleg várakozni.

Legalább telefonálj oda, hogy nem mész.

2015. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rajz elméletet soha nem tanultam...rajzolni meg tudok,de nem profi szinten...mégis elmegyek holnap. Gyere te is:)
2015. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tegnap voltam táncon, és egy pár lány nem jött el, és ott kiabálták a nevüket, meg keresték őket.És ha valahonnan szerzel orvosi igazolást a pótfelvételire mehetsz. Meg ha ebbe az iskolába akarsz jönni akkor nem az az alap, hogy nézed a honlapot, hogy mikor van szóbeli? Csak rajzolni kell semmi műv.töri, csak az életedről kérdeznek.
2015. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!