Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki fizeti a diák szövetkezet...

Ki fizeti a diák szövetkezet a bérem ha már nincs jogviszony?

Figyelt kérdés
Stratégia lennék kíváncsi hogy megkapom e a fizetésemet ugy hogy már nincs jogviszony? Iskola látogatásit kérték de igy nincs honnan vinnem, szeptembertől fogok suliba járni de ők meg még nem adhatnak.Csak mert volt aki azt mondta nekem hogy nem mert jogtalanul dolgoztam mint diák. Sőt hogy igy nem is dolgozatok.

2015. ápr. 2. 04:24
 1/5 A kérdező kommentje:
A stratégiát nem akartam oda irni csak elgépeltem.
2015. ápr. 2. 06:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. Nálunk úgy van a diákszövetkezeteknél, amikben benne vagyok, hogy ha lejár a jogviszonyod, nem dolgozhatsz. Valószínűleg így nem fogsz pénzt kapni. De előbb kellett volna megkérdezned, mint hogy feleslegesen ledolgozol egy csomót.
2015. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tavaly mikor végeztem a sulival utána úgyan úgy dolgoztam es pénzt is kaptam jogviszony meg akkor se volt már
2015. ápr. 2. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de a diákigazolványod nem ér véget a jogviszonnyal, és a legtöbb helyen az érvényes diákigazolvány számít már, így dolgozhatsz pl. érettségi és felsőoktatás közötti nyáron is.
2015. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, szerencsére már megoldódott.
2015. ápr. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!