Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken van lehetőség...

Egyetemeken van lehetőség arra, hogy a hallgató parkoljon saját parkolóba?

Figyelt kérdés
Bp.-re fogok járni szeptembertől és saját autóm van, viszont tudom azt is, hogy a belvárosban és a forgalmas helyeken lehetetlen parkolni csak fizetős helyeken. Így pl. egy déltől estig tartó gyakorlat több ezer forintos költség is lehet. Az egyetemeknek van saját parkolója, ahol lehetőség nyílik hallgatóknak is parkolni? Egyébként SOTE.
2015. ápr. 4. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:

ááá frászt. vanni van persze, de csak az oktatók kapnak oda belépési és parkolási lehetőséget. én konkrétan emiatt hagytam ott az egyik egyetemet, mert megőrültem h míg bent ültem előadáson, mindig összeszedtem több tízezres büntetéseket, és semmi lehetőség nem volt, és inkább kerestem másikat, ahol meg volt a hallgatóknak is parkolási lehetőség. Hát bizony, ez fontos szempont manapság, hát a jó isten akar ezreket ott hagyni csak 1 napi parkolásért ...

szal vagy vmelyik oktatóval összehaverkodsz aki elintézi neked suttyomban h kapj belépőt vagy nem nagyon látok rá esélyt ...

2015. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vagy még tudom azt ajánlani, én is egy idő után már nagyon meguntam a sok büntetést h csináltattam egy "duguláselhárítás" feliratot a kocsira, na aztán felálltam a járdára és kitettem a sárga villogót, csak az meg egész nap alatt leszívta az aksit, aztán este mindig másról kellett bebikázni. meg hát amikor már a sokadik nap álltam ott, feltűnt a parkolóőrnek is, aztán utána már muszáj volt még ömlőt is beszereznem h tényleg úgy nézzen ki, mintha éppen munka folyna, és akkor meg a kocsit kellett nyitva hagyni, mert puttonyos autóm volt, szal nem látott be, én csak simán kivezettem onnan a tömlőt és be az egyik házhoz.

szal nehéz ügy ez, de persze én pont kifogtam a létező legforgalmasabb helyet, hát nemtom te melyik épületre gondolsz konkrétan, nyilván attól is függ.

2015. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan jössz? A legtöbb hallgató éppen ezért tömegközlekedéssel vagy biciklivel jár (vagy gyalog, akinek közel van). Nem is férne ott el annyi autó, ha megengednék is.
2015. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"én konkrétan emiatt hagytam ott az egyik egyetemet,"

Nagy hivatástudattal készülhettél a jövőre. :D:D:D

Kérdező: tömegközlekedés.

2015. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát épp ez az, nagy hivatástudattal készültem, csak ugye nehéz volt úgy figyelni előadásokon, hogy közben meg egész nap idegesítettem magam, hogy na mégis mikor jön arra a parkolóőr és megint az a nap is hány ezrembe fog kerülni, sőt ott csak max 2 órát lehetett parkolni elvileg, úgyhogy így aztán mindent lehetett, csak tanulni nem. na azért ilyen szempontból sok előnye van egy vidéki, kisebb egyetemnek, ahol ismeretlen fogalom még a csúcs is, meg nincs olyan, hogy nincs hely, stb ...
2015. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!