Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki vizsgázott már az új...

Aki vizsgázott már az új KRESZ, nehezített vizsga változat szerint, legyetek szívesek, írjátok már le a tapasztalataitokat! Nehéz?

Figyelt kérdés

Annyira fel van fújva ez az egész - legalábbis akinek mesélem hogy elkezdem a kreszt, rögtön ijesztget, hogy mennyire megnehezítették, meg "háááát, sok sikert barátom, mert az egészet megváltoztatták"... De én szerintem akik így hurrognak, azoknak nincs igazuk. Nyilván könnyebb volt egy olyan rendszer szerint vizsgázni, ahol bemagoltad a kérdéseket, válaszokat, aztán egyszer megcsináltad élesben is. De jó kérdés hogy bemagoltad, vagy meg is tanultad? Aztán akik csak bemagolták, csodálkoznak, hogy a forgalmin sehogy sem tudnak átmenni. Ismerek ilyet. Szóval, nem tudom elképzelni, hogy annyira ördöngős megcsinálni azt a tesztet, ha egyszer valaki tudja az anyagot! Nyilván olyan szituációt nem tesznek bele, amire fel ne készített volna az oktató! Nyilvánvaló az is, hogy könnyebb volna levizsgázni a régi rendszer szerint, de ha mondhatok ilyet, óvodás módszernek tartottam ezt a bemagolós változatot, mert nem minden sikeres vizsgázó mögött volt tudás!


Köszönöm a tapasztalatokat előre is!



2015. ápr. 6. 11:31
 1/2 anonim válasza:
Szia!Én februárban kezdtem a tanfolyamot akkor még új könyv és CD sem volt. régi programból könyvből tanultam.március elején nem is sikerült a vizsgám,de nem is készültem rá eleget.Utána megszereztem az uj könyvet cd-t is.a CD-n a kérdésekhez 3max 4válasz lehetőség van,vizsgán majdnem mindegyikhez 5 de minimum4,és a cd n a kérdéssorokban sok ugyanolyan kérdés található.Én szakoe.hu-n készültem fel a vizsgámra ami tényleg ugyanolyan olyan mint a vizsga.Azért vedd meg az új CD-t is de a vizsga nehezebb(azért csinálták igy hogy ne a válaszokat magoljuk be) de szakoen fennt vannak csak regisztrálni kell de ha egyszer elolvasod a könyvet és felmész oda menni fog !:) Még annyi hogy mivel online internetes oldalon csinálod a szakoen gyakran estefele megtelik a szerver és nem hozza be az oldalt:/
2015. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsi nem olvastam el a kérdésed teljesen ezért írtam én is le a bemagolós részt! 1. voltam :)
2015. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!