Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet elvégezni 1tanév...

Hol lehet elvégezni 1tanév alatt 2évet?

Figyelt kérdés
jelenleg 10. osztályba járok és a 11., 12. évet szeptembertől szeretném elkezdeni és jövő júniusra mindkettőt elvégezni. hol tudom ezt megcsinálni és mi ennek a menete? Aki tud erről valamit vagy van személyes tapasztalata és azt leírná nagyon megköszönném. Hallottam olyanról hogy levelezőn ez megoldható, erről mit tudtok? Egyébként ha számít, a nyáron töltöm a 18-at.

#vizsga #érettségi #levelező iskola #dupla tanév
2015. ápr. 7. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mért akarod elpazarolni a legszebb éveid?
2015. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert mar igy is vesztettem evet mert nyelvi elokeszitos ( 0. osztaly) voltam raadasul evvesztes is vagyok. Tul szeretnek mar lenni rajta es ha van lehetoseg arra hogy gyorsabban vegezzem el azt meg szeretnem ragadni:)
2015. ápr. 8. 07:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehol.
2015. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legszebb évek számomra az egyetem volt és nem a középsuli :)

Amúgy a 11.-12.t nem lehet összevonni levelezőn se. De még a felnőtteknek való érettségis felkészítő (nem tudom mi a rendes neve, erre a 3 éves valamire gondolok) is csak a 9-10et vonják össze, mert a 11-12 anyaga sok és nehéz lenn egy év alatt leadni, plusz felkészülni az érettségire is.

Amúgy meg ha most még csak 17 vagy nem értem hova sietsz, mert csak 19 leszel mire ballagsz. A legtöbben ilyen korban végeznek, nem vesztesz szinte semmit azzal, hogy 0. évfolyamon is voltál.

2015. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a "hasznos" es "segitokesz" valaszokat, nem velemenyeket kertem, hanem ha valaki tud errol valamit irja le, ha meg nem tud rola semmit kerulje ki a kerdesem. Nehany felreinformalt aki valaszolt ide egy "sehol"-lal, annak uzenem hogy koszonom a segitseget, talaltam ilyen iskolat.
2015. máj. 17. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy, hogy találtál egy sulit, ahol a 11-12. osztályt egybe vonják, de talán elgondolkozhatnál azon, hogy az esetek 99% miért csak a 9-10.-et vonják össze, és a 11 és 12.-et miért tartják meg két külön évben. (Nagyon egyszerű amúgy, nem lehet 1 év alatt megtanulni az utolsó 2 év anyagát normálisan, mert rohadt sok. Normális esetben is kevés az idő még az érettségire is rendesen felkészülni, hát még ha a 2 évet akarják egyben leadni+érettségire felkészülés. De ha csak az a cél, hogy 2-sel átcsússz mindenből te tudod, de nagy csodára ne számíts).

Amúgy te kértél személyes tapasztalatot, nekem ez a személyes tapasztalatom: baromság összevonni a 11-2-t, mert normális középsuliban is nehéz, de még egy ilyen gyorsan essünk túl rajta.

Amúgy kissé sértő, hogy kiakadsz a "segítőkész" válaszon, mikor pontosan ezért írtam erre a nyamvadt kérdésre, hogy segítsek és mellesleg lebeszéljelek egy baromi hülye döntésről. De végül is rajtad áll, mit csinálsz.

2015. máj. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!